Türkiye'nin Parfüm Sitesi: Parfumya.com ~ Netfikir.net

24 Ağustos 2012

Türkiye'nin Parfüm Sitesi: Parfumya.com

Parfüm denildiğinde Parfümya'dan bahsetmek gerekiyor! Türkiye'nin Online Parfüm Satış Mağazası olarak hizmet veren bu site sayesinde en güzel ve uygun fiyatlı parfümlere sahip olabilirsiniz. Hoş bir kokuyla oluşturulan parfümler eskiden günümüze farklı koku türlerinin oluşturularak insan vücuduna veya nesnelere sürülen özel kokulardır. Parfümler güzel kokulu uçucu yağlar ve aroma bileşiklerinden oluşturulmuş karışımlardır. Bitkisel veya hayvansal kaynaklardan elde edilerek makyaj malzemesi olarak kabul edilen parfümler kadın ve erkeklerin ihtiyaç duydukları önemli eşyalardandır.

Araştırmalara göre 19. yüzyılın sonlarında 
parfüm ticareti başlamış. Normalde çok eskilerden beri parfüm üretiliyomuş. İnsanlar eskiden bitkisel karışımlar eşliğinde çiçeklerden çıkan sıvı özleriyle parfümler yaparlarmış. Kalıcı parfümler etkili parfümlerdir. Parfüm alırken dikkat edilmesi gereken çok şey vardır. En önemlisi insan sağlığına zarar verebilecek bileşenlerden kaçınmak şarttır. Onun haricinde bilindiği üzere insanlığı da tehdit eden bazı parfümler ozon tabakasına zarar vermektedir. Parfüm kullanan insan sayısı az, kullanmayan insan sayısı çoktur. Parfüm kullanımının alışkanlık haline getirilmesi gerekmektedir. Toplumsal alanlarda insanların rahatsız edilmemesi ve pis kokulardan arınmak için parfüm kullanılmalıdır.
erkek parfümleri veya kadın parfümleri kullanırken markalaşma vardır. Cinsiyetinize uygun geliştirilmiş parfümler kullanmalısınız. Örneğin; Hugo Boss benimde en çok kullandığım erkek parfümüdür.

Parfümlerinizi alabileceğiniz  parfümya.com sitesinden müşterilere özel indirimlerle siz de indirimli parfüm siparişi verebilirsiniz.


0 YORUM:

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Yorum Gönder

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!Netfikir.net Size ve Tüm Sevdiklerinize İyi Günler Diler...

 

Ana Sayfa | Bilgisayar | Genel | İnternet | Oyun Ve Eğlence | Tv,Müzik Ve Sinema

Netfikir.net |Copyright 2009 Design by pORDOwoLL | Sponsor : Google.Com
Rating , 10 out of 10 based on 250 ratings