PeenMail Dijital Pazarlama - E-Mail Marketing ~ Netfikir.net

05 Ağustos 2012

PeenMail Dijital Pazarlama - E-Mail Marketing

E-posta Pazarlama nedir? öncelikle bu konuda sizlere detaylı bir şekilde  bilgiler vermeye çalışalım.
E-posta pazarlama (e-mail marketing) günümüzün en modern ve popüler pazarlama ve reklamcılık işlerinin genel tabir ediliş şeklidir.
Bu pazarlama yönteminde pazarlama mesajları dağıtmak için e-posta kullanılıyor. Aboneler vasıtasıyla abonelik talebinde bulunan kullanıcılar müşteri ve dağıtıcı ekseninde reklam ağı oluşturuyor.
Örneğin haber en popüler e-mail marketing örneğidir. Bir haber bülteni için, abone olmuş çok sayıda onlarca, yüzlerce, binlerce hatta milyonlarca kullanıcı edindikten sonra ürün ya da hizmet veya örneğimizdeki gibi size ait ya da dünyadan duyurmak istediğiniz herhangi bir haberi e-mail yoluyla dağıtma işlemidir.
e-mail marketing türkiye
piyasasında giderek gelişme sağlanıyor. Bunların öncülüğünü son zamanlarda dijital pazarlama alanında ciddi atılımlar sergileyen PeenMail sağlamaya çalışıyor.
E-posta Pazarlama terimlerinde liste denilen tabir vardır ki; bu söz konusu liste güncel ve etkin hitap edeceğiniz kitlenin barındırıldığı e-posta grubudur. 
Siz sizin ürünlerinize ilgi duyan ya da hizmetinizi satın alacak kişilere e pazarlama sunmak zorundasınız, Bu sektörü canlı tutacak en etkili özellik bu özelliktir. Doğrudan doğruya müşteri memnuniyeti de bu düzgün iletişimle sağlanır. Hedeften vurmak deyimiyle açıklanması gerekn bu tabir aslında en iyi bu şekilde ifade edilebilir.

İnternet dünyasının ciddi bir ekonomi pazar haline dönüşmüş olması sebebiyle ve sosyal medyanın etkinliğiyle aslında bu pazarın etkisi de oldukça göze batacak şekilde gelişim gösterecek. Türkiye'de digital pazarlama denldiğinde aslında internette pek çok deneyim yaşanmamıştır. Dijital Pazarlama'nın en etkin olduğu yöntem artık internet diyebiliriz, doğrudan doğruya müşteri dengesi oluturmak için en ieal mecradır. TV, Radyo ve daha buna benzer iletişim dallarında etkin olarak görebileceğimiz bu sektörü PeenMail grubu umarız canlandıracaktır.


0 YORUM:

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Yorum Gönder

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!Netfikir.net Size ve Tüm Sevdiklerinize İyi Günler Diler...

 

Ana Sayfa | Bilgisayar | Genel | İnternet | Oyun Ve Eğlence | Tv,Müzik Ve Sinema

Netfikir.net |Copyright 2009 Design by pORDOwoLL | Sponsor : Google.Com
Rating , 10 out of 10 based on 250 ratings