Home Top Ad

Responsive Ads Here

SEÇME GÜZEL SÖZLER

Share:

Sana dokunamamak yüreğimi böylesine acıtırken Bitanem. Yinede bil ey büyük aşkım, bil ki ben yüreğimi parçalayan bu acıya inat dokunmadan tenine saatlerce sevişebilirim seninle, seni dahada çok dahada çook özleyebilirim..


 Seni özlemeyi en çok ben bilirim, seni en çok ben özleyebilirim, seni en cok ben sevebilirim


Sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim zaman zaman hayallerimin kucağında boğuluyorum işte, dünce gece duvarlarla konuştum, pınarıma kavuşablecekmiyim acaba diye, o beni benimsevdiğim kadar seviyormu diye soru sordum duvarlara, yalnız kaldığımda tek dert ortağım dört köşe duvarlar oluyo bitanemHüzün dolu geceler yaşıyorum sensizim sana uzağımya, ve bunu her söyleyişimde yüreğim kan ağlıyor benim.

Özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde.


Durduramıyorum kavuşucağımız anı bekleyerek geciyor zamanım. Hiçbirşey zevk vermiycektir bana sen yokken. Hayatım,… sen varsın ve hep sen olucaksın bitanem

Senin her seni seni seviyorum deyişini ben hissebiliyorum.

Hiç yorum yok

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!