Home Top Ad

Responsive Ads Here

GOOGLEDE INDEXLENME ILE ILGILI YAZI

Share:
Az önce Bir Yazı Editledim 50. sn de Index Aldı Oysa Bundan Bir Gün Önce Öğlen Yani Dün Öğlen Vakti netfikir.net'e Editlediğim Yazılarım ilk 5 saniyede Kesin Index Kazanıyordu. Yazı Ekler Eklemez Google'de Titleye Göre Arama Yapıyordum Eklediğim Saniye Google Aramalarında ENTER tuşuna Basıp İlk Saniyede Görebiliyordum Yazdıklarımı.
İbarenin Şu Şekilde Olmasını Kim İstemez ki; "..., 1.sn önce"

Dün Gece Saat 22.30 Civarında Yazılar Ekledim Google Üzerinde Bir de Gözlemdeyim Tabiiki. Ne Oldu Anlamadım, Şablonda SEO Kodu Editlemeside Yapmıştım Oysaki; Yazdıkalrım En Erken 1 saat Sonra Index Kazanıyordu; Normalde İlk Dakikada Index Kazanıyordu Ama Sitemin Başlığı Google Aramalarında Çıkacak Şekilde Çıkıyordu;
Anlatmak İstediğim Şu Değerli Ziyaretçi;
Başlık Adı - Netfikir.net...
Mesela GOOGLEDE INDEXLENME ILE ILGILI YAZI - Netfikir.net Şeklinde Çıkmıyordu İlk Saniyelerde ama Önceden Çıkıyordu.
Oysa Dün Sorun Yaşadığım bu Problemin Olduğu Saatlerde Aramalarda Direk Netfikir.net Başlığı Çıkıyordu.

Bakalım Bu Yazım Ne Kadar Sürede İndex Alacak.??

Hiç yorum yok

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!