Home Top Ad

Responsive Ads Here

Nihat Kahveci Vatani Görevini Tamamladi

Share:

Burdur 58. Piyade Alay Komutanlığı'nda, 21 günlük döviz bedelli askerliğini tamamlayan milli futbolcu Nihat Kahveci, terhis oldu.

115. dönem döviz bedelli askerliğini yapmak üzere, 4 Temmuz'da Burdur 58. Piyade Alay Komutanlığı'na teslim olan Kahveci, vatani görevini tamamladı.

Bu sabah terhis olan ve Türk Bayrağı taşıyarak birliğinden ayrılan Kahveci'yi, nizamiye kapısında menajeri Murat Kuş karşıladı.

Görevli askerlerle vedalaşan milli futbolcu, burada bekleyen asker aileleriyle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kahveci, gazetecilerin sorusu üzerine, askerlik görevini yerine getirmenin gururu ve mutluluğunun yaşadığını söyledi.

58. Piyade Alay Komutanlığı'nda görevli komutanlar ile er arkadaşlarına teşekkür eden Nihat Kahveci, ''Hayırlısıyla bugün teskeremizi aldık. Bundan sonra işlerimize bakacağız. İnşallah futbolda da başarılı olacağız'' dedi.

Nihat Kahveci, Beşiktaş'a transferi ile ilgili konuşmak istemediğini de belirtti.

Kaynak: SamanyoluHaber.Com

Hiç yorum yok

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!