ERMENİ PKK LİDERİ ~ Netfikir.net

13 Ağustos 2010

ERMENİ PKK LİDERİ

İlahi adalete teslim edilmiştir.


4 YORUM:

Türkiye sevgisi, Bayrak Aşkı, Dağlarımızın kokusu, memleketimin yardım sever insanı, Atatürkün değerleri, başbakanımız, cumhurbaşkanımız, biz herşeyle Türkiyeyiz.

asil les sizlersiniz

hic mi sayginiz yok ölmüs insalara karsi?

ps: sizin sayfanizi gördükten sonra, ilk defa utandim türk oldugum icin. yaziklar olsun sizin gibi serefsiz insanlara.

# Asıul leş sizlersiniz denilmiş, hiç mi saygı yok ölmüs insanlara denilmiş: be ey insan, sen de hiç akıl şuur etmez mi, biz de biliriz elbet saygı gösterilecek insanları. Bu insanlar insan değil o yüzden yayınladık resimleri, eğer hayırlı bir iş yapmış olsaydı ölümü böyle olmazdı, üstelik kadın, bu kadının neler yaptığını biliyoruz. Kime hizmet ediyor onuda boynundaki haç işareti gösteriyor.

Sözüm size ve sizin gibi düşünenlere, bu ülkede sizin gibi düşünen insanlar cok ama çoğu bilinçsiz, bilmem insan hakkı,ü bilmem adalet, bilmem özgürlük. Bu ülkede 300 TL ile ailesini geçindiren türk babalar varken, bin tl ye boyun eğmeyen kaçak elektrik kullanan dağ takımı var. Gündüz şehirde fink atıp ülkeyi s*kmeye uğraşan bu gibi adamları haklı mı buluyorsun, Ayrımcılık yapmakta çok kötü birşeydir. Türk olduğu için utanmış, sen türk olsaydın kanında türk kanı akıyor olsaydı birkere bu sözleri söylemezdin, Türk değilsin çünkü oyun yaptığın belli,seninde bu leşten bir farkın yok, o ölü sen diri. Sen diri olduğun için ondan daha kötüsün.

bize yakısmaz bu vahset gebersinler ama bunu resmetmekte bi TÜRK'e yaksmaz biz müslüman evladıyız vahsetten zevk alck hallere gelmemlyz.

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Yorum Gönder

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!Netfikir.net Size ve Tüm Sevdiklerinize İyi Günler Diler...

 

Ana Sayfa | Bilgisayar | Genel | İnternet | Oyun Ve Eğlence | Tv,Müzik Ve Sinema

Netfikir.net |Copyright 2009 Design by pORDOwoLL | Sponsor : Google.Com
Rating , 10 out of 10 based on 250 ratings