Blogevim.Com ücretsiz Blog Acin ~ Netfikir.net

05 Ağustos 2009

Blogevim.Com ücretsiz Blog Acin

Merhabalar BlogEvim.Com Sitesi Sizlere Ücretsiz Hizmet Sunuyor.
Dünyada Bloglama Sistemleri Her Gecen Gün Artmakta, Bunlardan Bir taneside Türkce Hizmet Vermekte Olan Blogevim Blog Ağıdır.

bedava site kurmanız için açılmış olan blogevim.com ile siz de seo uyumlu bedava bir siteye sahip olmak istermisiniz.

BEDAVA TÜRKÇE BLOG

blogevim.com blog ağına sizde kaydolun. hemen siz de bedava sitenizi kurun. kurulum 2 dakikada tamamdır. herşey bedava, kurulumunu yapacagınız site tam seo özelliği ile dikkatleri üzerine ceken wordpress mu altyapısı ile buddypress entegrasyonu bir sistemdir, özellik olarak sınırsız eklentileri özellikleri mevcuttur. sistemimiz henüz yeni açılmış olup araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. şu an imkanlarımız dahilinde en iyiyi vermeye çalışıyoruz. ama yakın zamanda daha cok özellikle karşınızda olacagız. sistemimiz seo özelliği sayesinde eklendiğiniz yazılar cok kısa zamanda google arama motoru tarafından taranmakta ve aramalarda cıkmaktadır. size düşen sitenizle ilgilenmektir.

http://xsltcache.alexa.com/site_stats/gif/s/a/d3d3LmJsb2dldmltLmNvbQ==/s.gif


1 YORUM:

Ücretsiz Blog Sitesi

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Yorum Gönder

NetFikir.Net Size İnternetten En Güvenilir ve En Pratik Bilgileri Sunmak İçin Düzenlenmiş Bir Web Platformudur. İstek, Öneri ve Eleştirilerinizi Hiç Çekinmeden İfade Edebilir, Sizde Sitemizde Yazar Olabilirsiniz. Ücretsiz Sizinde Bir Web Siteniz Olsun! Web Sitenizin Olmasını İstiyorsanız veya NetFikir Ailesine Katılarak Sizde Yazar Olmak İstiyorsanız Bu Alanımızdan Görüşlerinizi Yazarak Bize Ulaştırabilirsiniz. Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz!Netfikir.net Size ve Tüm Sevdiklerinize İyi Günler Diler...

 

Ana Sayfa | Bilgisayar | Genel | İnternet | Oyun Ve Eğlence | Tv,Müzik Ve Sinema

Netfikir.net |Copyright 2009 Design by pORDOwoLL | Sponsor : Google.Com
Rating , 10 out of 10 based on 250 ratings